Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz fsb1000 #5355 üzenetére

    Nem hát, persze hogy nem igaz. De ugyanez a trollkodás ment régen is, amikor még 512 vs 1024 vita ment és akkor is egy-két slágerjáték miatt. Megjelent a GTA4, valaki feldobta a feladatkezelőt, hogy használja a 4 magot a procijában, erre a sok gyökér ú ehhez 4 mag kell. Simán feltoltam fullra file-ból engedélyezve amit amúgy tilt a graf menü a 2x512 9800GX2-vel meg egy 4GHz-re húzott C2D-vel erre néha nem jelenített meg max részletesség mellett az út oldalán dolokat, meg egy felüljárónál eltűnt az aszfalt egy pillanatra, de reccenés nélkül ment, látszott, hogy néha kevés az 512 Vram, de akadás nélkül ment fullon is, szóval aki akart az nagyon szép graf beállítások mellett hülyére játszhatta magát 512 Vrammal is mert csak egy icipicit kellett visszavenni, de ment az oltás, hogy 512 rammal szerelt VGA-t már ne vegyél mert az már kevés, sehol máshol nem volt kevés de az nem érdekes, mer' a GTA4... Aztán 2x1GB 4870X2-vel feltoltam fullra szintén tesztelés gyanánt a GTA4-et, erre két másodperc és kidobott azzal, hogy kevés a videomemória. Kiröhögtem a belem, de senki nem a játékot fikázta, hanem azt kezdte el mondani, hogy az 512 ma már kevés ja és hogy az Ati meg egy szar és azt soha és ú.
    De hogy másik 100 játékkal meg semmi gond az nem érdekes, az teljesen mellékes. Most kijött a crysis második része, tök felejthető az egész, lenyúztak róla mégegy bőrt de még akkor is a játék alapján fog megítélni mindenki mindent, ha már rég végigvitték és igazából senki nem játszik vele, mer' Úr Isten ez a Crysis2 és annak fullon kell lenni, mer' ha nem akkor mi is van? Igazából semmi, csak az e-pénisz nem áll föl. Ez már erről szól.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák