Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Dekko!

    őstag

    válasz priti #5369 üzenetére

    Már nem egy játékhoz kell legalább 1Giga vram.
    Persze 512Megás kártyával is lehet most játszani simán, állítom több felhasználó kellemesen elvan egy 9800 as típusú kártyával.
    Az igények változnak, hiszen aki már 50 ezeré belenyúl a pénztárcájába legalább egy VGA-ért, minél többet szeretne abból a termékből kisajtolni.
    Megkockáztatják a FullHD felbontást is, hiába a kártya nem egészen arra lett tervezve, de ez nem csak az ő hibájuk.
    Persze az egész nem csak erről szól, hogy mi vagyunk telhetetlenek, hanem akik tervezik, írják a programokat, és akik úgy gondolkoznak hogy.:
    - áhh, megírjuk úgy hogy még a csúcs vga-k is csak kullogni fognak a programban, nem baj majd vesznek újabbnál újabb eszközöket a gépébe hogy szépen menjen, mert a hülye úgyse fogja lentebb venni a grafikát, inkább +100 ezret költ a gépére. (nem akartam senkit megbántani, én is azok a hülyék közé tartozom :P )
    Ilyenkor van gáz, mert szerintem egyre sok programozó így gondolkozik.

    (#5366) Pug Ezt nem veszélyes kipróbálni?!
    Már mint az adatokat is lehet rajta figyelni, program magától nem fogja kikapcsolni a kártyán lévő túlfeszültség védelmet?! :U

    [ Szerkesztve ]

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz priti #5369 üzenetére

    Nagy az Isten állatkertje nem? Én inkább játszom és leszarom, nem foglalkozom ezekkel a dolgokkal :U Vannak olyan játékok, amikhez Csernobil egykori összes bokkja sem lenne elég, csak sokan ezt nem fogják fel :U

    TTomax: HDAO Ati kártyához, HBAO Nvidiához, elvileg... :)

    [ Szerkesztve ]

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Új hozzászólás Aktív témák