Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borgi

    aktív tag

    válasz Kolondrum #8917 üzenetére

    hi
    CRC2005??? az mi? :) most épp nemtudom kipróbálni mert a zasztali gépemtől 250 km választ el még pár napig utána meg kb 1500 km 1 hónapra :) de július közepén pár napra megint láthatom a kicsikémet. memora gyanakszom énis. nekem majd 1 évig ment a passzívval bár nekem elég szellős a házam: előle 1 8 cm-es venti hátul 1 12-es, üresjáratban most a vf700-al 41 fokig ment le aminél a passzív se volt sokkal melegebb: 44 fok. ha cseréltetenm kell akkor lehet parkoló páylára áll a gép :) nincs tarcsi karim bár lehet hama elintéztetem a 9600 gt-t :) az talán megbírkózi kezzel a felbontással :)
    RivaTuner szerint szinte állandóan 600+ MB a Vmem használat játék közben ami asszem nem egészen egészséges (főleg hogy 256 van fizikailag) :) bár nekem pl trackmania nations és audio surf közben produkált 20-30 perc játék után kékhalált 1-1 alkalommal.
    azóta szépen muzsikál megint.

    tuning nekem szépen ment eleinte: 600/720 az alap és erről 675/775-ig felment szépen. feljebb nemmindíg volt teljesen stabil de hütés hiányában nem eröltettem sosem. én alávaló még a procit is alapon járatom most :) bár alapfeszen bírja a 240-es fsb-t is ;)

    üdv,
    Borgi

    Resistance is Futile!!

Új hozzászólás Aktív témák