Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz maximilian4 #25917 üzenetére

    ASUS GL702VI.

    Igen, a GTX 1080-al szerelt GL laptop ;]

    Futtattam egy Fire Strike tesztet, auto fan-al és gyári pasztával a teszt végére a GPU 83C, CPU 90C :DDD

    Paszta csere, ventillátor fordulatszám emelés Notebookfancontrol-al és alulfeszelés a CPU+GPU-t is simán levinné 80C maxra, de nem volt kedvem már foglalkozni vele, a hibás kijelzőt látva a lelkesedés is teljesen elment, a FireStrike tesztet is csak kíváncsiságból futtattam, mert kíváncsi voltam hogy GL laptop szétolvad-e a GTX 1080-tól.

    hja, Refurbished-ből eddig 3 géphez volt szerencsém, első tökéletes volt (pasztázás után), a másodiknál 1 órán belül a hangszóró szállt el, a harmadiknál meg a tápegység (?)... de legalább egyik sem volt pixelhibás :U

    Poén hogy az Ipon kínálatába hamarabb visszakerült a hibás tápegységes gép, minthogy a pénzemet visszakaptam volna :W

    Lehet el kellene mennem valami jósnóhoz átokleszedésre, mert gyanús már nekem, hogy vadi új laptopoknál hacsak nem olcsó kategóriás budget gép, akkor akármit veszek akárhol, mindenképpen pixelhibás példányt kapok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák