Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz LanyUs #94400 üzenetére

    Szép!

    Ma nekem is bringás nap volt, kicsit hosszabb táv, kicsit kevesebb szint, outival.
    Nem a kedvencem ez a környék - nulla árnyék, tűző nap, a szél meg rohadjon meg végig szembe fújt :DDD + ezekben az alvó falvakban egy tetves ivókutat nem tudnak kirakni - szökőkút az van B+, ivókút egy szál sem.

    Extrák:
    - lámpánál állok, gyalogos nekisétál a hátsó keréknek :F
    - Hatalmas tábla: "Kerékpáros pihenő", mellette takaros kis fabódé. Na mondom itt biztos lesz víz. Lóbigyulát, volt automata helyi borral, tojással, szalonnával meg fröccsel, jó drágán. Ja meg egy kézmosó: "nem ivóvíz" :W
    - jobb kanyar, szembe sávban jönnek, idióta rámelőz és húzza a kormányt rá a bringasávra :((( :W . Szerencsére kb. egy másodperccel hamarabb már láttam hogy hülye lesz, előre fékeztem, így nem kent fel a betonfalra. Bocsánatot sem kért, hajtott tovább. 'nyád :(((
    - bringa letámasztva a pékségnél amíg veszek egy kólát - babakocsis anyuci nekitolja a kocsit, felborul. Megyek oda állítom fel, aszondja: "a szél volt".
    - Mariahilferstrasse, napos szombat délután, nyilván tömeg. Verekedem át magam, csengetek mint a bolond végig. Dagadt birka előttem ténfereg, csengetek rá, leszarja, vissza se néz, telefont bambul.

    Imádom az embereket.

    Pozitív: gofris kocsinál megállok már visszafelé (bringás fesztivál van pont a belvárosban), mindenem sófoltos, veszek egy gofrit. Nő kihozza: "Tettem rá grátisz almaszószt, úgy látom rád fér" :DDD

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák