Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Hi!King #70271 üzenetére

    Oberurselig megy ki a metro, ott kezdődik a Taunus, ez amúgy kb 10-12 km a Mainától, avagy a belvárostól. Az Altkönig a távolabbi csúcs (780m), a város mellett közvetlenül a Grosser Felberg van (880m). Egy nagyon jól kiépített túraút + ösvényhálózat van a kettő körül/között. Én biciklis szempontból a Feldberget ismerem, az a helyi királyszegmens straván, a metrómegállótól a csúcsig kiváló minőségű aszfaltos, szerpentines út visz fel, 12 km- tekeregve, 650 m emelkedéssel (a Maina kb 100 m-es magasságon van). Amúgy közúton 3 irányból megközelíthető. Télen-nyáron tele van bringásokkal, az erdei ösvények meg MTB-sekkel. Futás szempontjából nekem a terepfutás sajnos nem pálya, emiatt kicsit sajnálom is, hogy ez nekem kimarad, túrázni már voltunk ott, illetve az osrzágúti mászást bicajjal többször is megcsináltam.

    Nappal egyébként én még sosem éreztem magam Frankfurtban sehol veszélyben, este azért nem mindenhova mernék bemenni gyalog. Ezzel szemben a keleti pu környékén villamosozva kimondottan rosszul éreztem magam, salgótarjánban meg még autóban ülve is zabszem volt a seggemben. Frekventált futós útvonalakon sok probléma nem lehet, futók eléggé figyelnek egymásra, és sokan is vannak szerencsére. Az ördög persze nem alszik valószínűleg a soroksári ügyben is biztonságban érezte magát az áldozat, amíg meg nem történt a tragédia, meg Makai Viktória is lefutott egyedül néhány (tíz)ezer km-t, aztán mégis megtalálta egyszer egy agresszív idióta. :(

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák