Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz parandroid #68360 üzenetére

    Jóga az lófasz, már bocsánat, nem hiszem nekem találták ki. A csajozós része stimm de még úgysem szívesen megyek leggingsben henteregni. Biztos jó meg hasznos de kb annyira passzol futás helyett mintha sakkozni kezdenék. Ideálisan olyan alternatíva lenne ami hasonló és hasonlóan flexibilis mint a futás, nem tudom most mennyi időre kell, de általában jó ha kéznél van. A probléma még az, hogy 2 szobás a lakás, nincs sok hely cuccoknak. A 2 bicikli le van támasztva a falnak stratégiailag ahol nincs erősen útban, de óriás kütyüket nincs hová tegyek. Tudom, hogy vannak az okos görgők amit hátsó kerék helyett raksz be, de egyrsézt kísérletnek drága, másrészt nagy helyet foglal, a sima talán kompaktabb, betámasztom a sarokba mikor nem kell gondolom.
    A "sima" görgőből van olyan ami jónak számít, ott van ilyen, hogy szar-jobb-jó-menő? Megnéznék pár alternatívát, ha van ötlet kiindulópontnak, azt megköszönném.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák