Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz tomcica #65187 üzenetére

    Ez így jogos, végül is azért van a fórum hogy kérdezzünk.

    Más: öt naponta kapok a StepN futó alkalmazáshoz regisztrációs kódot most is van egy ha valakit érdekel. de elöszőr olvasson utána ha nem tudja mi ez.(röviden pénzt lehet keresni azzal hogy futsz, de bele is kell rakni. most kb. 10ezer egy NFT cipő, amit fejleszteni lehet, kevésbé kopjon több pénzt hozzon percenként. illetve sebbesség szerint kategórizálva van. walker, jogger, runner. ) tudok róla sokat írni, illetve segíteni aki használja és kérdése van mert eléggé beleástam magam. Már 9 cipőm van benne, kettőt használok, de egyrészt befektetés, másrészt így többet enged futni, mert alapból 10 perc 2 energia, 3 cipőnél 4 energia 20 perc, utána 9 energia 45 perc 9 cipőnél. Nem átverés én már vettem ki belőle pénzt. a jelenlegi cipőm is elég sokat tud hozni havi szinten. Ami lényeges: semmi előnyöm nem származik abból ha valaki felhasználja a kódom, nem kapok jutalmat stb.. csak ha valaki ki akarja próbálni szívesen közzéteszem, vagy privátban megírom hogy más ne halássza el előle.-discordon volt rá példa, mikor elindult a startup meg voltak örülve érte, akkor nem is tudtam kódot szerezni, majd a magyar discord csatiján sikerült így ahogy most én ajánlom fel. vasárnap volt egy hónapja hogy használom, azelőtt ritkán futottam , heti 1-2 alkalom, azóta minden nap. tehát ez nekem nemcsak pénzügyi hanem egészségügyi befektetés is volt. Ennél kevés jobb motiváció van(futsz és még pénzt is kereshetsz), az elején vissza kell forgatni hogy jobb cipőd legyen, több cipőd legyen, de még az azzal való molyolást is élveztem.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák