Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    idén ujra nekiááltam egy kicsit a futkározásnak, de most valahogy nem akar jönni a fejlödés.
    Nem tudom mi a probléma, de az elözö években ha elkezdtem a futkározást akkor 1-2 honap alatt nem csak a tempot de a távot is tudtam növelni .
    Most meg ott tartok, hogy nem igazán akar fejlödni semmi.
    Van melkaspántom, de amiota a endomondo megszunt azota nem tudom cssatklakozásra birni a cuccost a telefonomhoz. nincs rajta reset gomb és a párositást sem tudom , hogy csináljam meg ha kér kodot ha nincs semmi gomb rajta. automatán kapcsol be ha a telefon BT közelébe van. LIDL-s.
    A cipöm a Spuri boltban vettem pesten saucony lábellenörzés alapján.
    De a gondom az, hogy nem egyforma a két lábam, igy a jobb sipcsontom érzem ha többször futok rendszeresen.

    A felszerelésrol enynit, a futás az csak hobbi egészségmegörzés gyanánt, igy a cél , hogy ilyen 5km távokat simán le tudjak futni erülkmödés nélkül.
    Most ott tartok, hogy 2,5 honap alatt 78km távot futottam összesen
    2km es kocogással kezdtem 14perces idövel
    majd mikor ezt már megállás nélkül sikerült abszolválni felváltottam 4kmre 30perc alatt sikerült.
    Ezt sikerült lefaragni 25 percre. de valahogy ugy, hogy 2.5 km után mintha jönne egy fal és onnantol 1 perccel rosszabb a kilométer tempoja. pedig mindegyik érték javul.
    Ugy értem, hogy amit az elején 7 perccel kezdtem az 2,5km után közel 8 perc idö lett.
    Most ezt sikerült 6:20as elso kilométerekre és utána 7 percre levinni, de a törés megmaradt 2.5kmnél.
    DE a 4km végére ami ténylegesen csak 3.84km nem esik jol, de nem azért mert kihajtanám magam, mert amikor megálok 10 perc mulva mire végzek a nyujtással meg felmegyek a lépcson a lakásba már simán visszaáll a légzés normálisra és semm i olyan tünet ami azt jelenteni , hogy kihajtottam majd.
    2017-ben 21 alkalommal futottam egész évben és az őszre sikerült 15km-t futni 1 ora 34perccel , ugy hogy még tudtam volna csak már untam.
    Most 2,5 honap alatt futottam 24x és mégcsak közelébe sem vagyok annak , hogy akár távot akár a tempot növeljem .

    A google playen meg nem találok semmi olyan aplikáciot ami ingyenesen lehetne használni és még edzésterbet is tud olyan ami az aktuális állapotomat figyelembe veszi. eddig csak fizetőset találtam vagy olyat ahol valami klubbhoz vagy személyi edzühöz kell csatlakozni, nekem erre nincs szukségem . és sajnos random tudom csinálni, nem tudom beiktatni minden napra .

    szóval bármi ötlet ami segitene abba, hogy valami javulást érjek el azt megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák