Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz itouchfan #47950 üzenetére

    Nekem ilyen 3-6 hónapos kihagyásokra kell legalább 3 hónap, amíg felhozom az előző - nem túl erős - szintre, és 2-3 hét mire valami használhatóbb értékre beáll a pulzusom. Az első héten nekem is rendesen felszökik, főleg ha megnyomom egy kicsit a tempót, hogy kiégessem a lerakódott salakot meg ha el vagyok hízva. Következő alkalommal már inkább csak 7:30-6:30 közötti gyógy tempón kezdek és csak óvatosan szoktatom majd hozzá a szervezetet. Két naponta futás, köztes napokon meg nyújtás vagy keresztedzés vagy sport témában önképzés a terv arra a fél-egy órára. Kíváncsi vagyok, hogy így is lesérülök e három hónap után, vagy ez tartható. Holnap indítom, most már eleget vártam, lement egy év mióta abbahagytam, a műtét hatásai is elmúltak, a térdem viszont nem jött rendbe, ugyanúgy érzem, úgyhogy jó eséllyel nem a futástól van baja, hanem mástól. A masszázs gép és a nyújtás valamit segít rajta, csak eddig nem csináltam rendszeresen, csak ímmel ámmal. Valahogy be kell építenem ezt is a rutinba, de kínlódok vele, ha nyújtani kell vagy itthon tornászni, annyira nem az én világom, pláne nem egyedül. Csoportban még annak idején elment.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák