Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    Na, én Vivicitta helyett végül szombaton futottam egy félmaratont a környéken, Strava-s virtual race-hez csatlakozva. Eleve nem számoltam azzal, hogy sikerülni fog 1:30 alatt, ami az eredeti terv volt április 5-re, de azért próbálkoztam, végül 1:32:49 lett. Voltak gondjaim, a kicsit túl nagy volt a szél, egy észak-dél kerékpáron futva simán 30 másodperces különbség volt iránytól függően a tempómban, összességében is túlzottan elfutottam az elejét, valamint a rossz kajálás miatt volt 9 km körül egy holtpontom, szúrt az oldalam, és így lelassultam 1-1,5 km-re. Strava-n így is PR, nem tudom régen futottam-e ennél jobbat, 20k-n tudom, hogy igen, 14 éve 3 perccel jobbat, mint ennek a legjobb 20 km-e. De így is 6-7 percet javítottam a 2 évvel ezelőtti Vivicitta-hoz képest, szóval volt eredménye annak, hogy november óta rendszeresen edzek. Mellékesen, nyilván a túl gyors eleje miatt, a Strava-n 1 mérföldtől félmaratonig minden PR lett.

    Októberben lesz a maraton, szerintem addigra elül a járvány, a célom továbbra is 3:20.

Új hozzászólás Aktív témák