Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz #78687232 #23813 üzenetére

    Simán meglehet, nekem 2:10-2:15 között volt a cél, ennyit számít az, hogy visz a tömeg. Az első pár km-t ráadásul próbáltam lassabban futni, ezt meg az könnyítette meg, hogy elég tömött volt a pálya. Aztán 4 km körül megelőzött az 1:59-es időmenő néni a sárga lufival (beszarás, ránézésre volt vagy 60), és km-ről km-re stabilan távolodott is, olyan 15 km körül szem elől is veszítettem. Ahogy számolgattam a végén, olyan 6-700 m-rel előttem érhetett be. Ennyi kellett volna a 2 órához. De nem vagyok csalódott, azt az eredményt nem érdemlem meg egyelőre, egyszerűen most ennyi van bennem. Egy éve futok, az alapozás sem sikerült túl jól (mennyiség rendben volt, a minőség kevésbé), ebben az évben lesz, ami lesz, a következő alapozásnak meg eleve már más szintről tudok nekiállni, ami remélhetőleg majd az eredményekben is megmutatkozik. Jövőre leszek 40, ha akkor sikerül csak az első maraton, akkor sincs semmi.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák