Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #71242 üzenetére

    Lyukas az, csak van rajta egy szita...ami gyakorlatilag max a durva szennyeződést fogja meg...alatta ott a nyitott armatúra...bár a hosszabb oldala nyitott és nem felfelé sugároz (meg is halnék attól a hangtól), de azért illik vigyázni rá...no a custom illesztékben már van kb 5-7 mm lyuk így a szennyeződésnek esélye nincs eljutni odáig...most nagyon szeretem ezt a szilikon illesztéket...tökéletesen zár és baromi jó hangja, tere van...ezzel neked is bent maradna a füles...

    Kábelt ne vegyél...rendelj 0.75 mm-es csatit, azt spec 90 fokosan kell megforrasztanod, de előbb kissé bontókéssel berhelned, no ekkor nem fog kiállni, mindösszesen a füles előtt függőlegesen végigfutó kábel lesz kissé bizarr...nem értem e fül feletti irtózást, de sok vesződséggel fog járni, ha komoly cuccokban gondolkodsz később...persze a te ügyed....

    TIA egy nyitott FK...nem egy nagy vaszisztdasz, csak a tömeggyártást és a beillesztést kell megoldaniuk...aztán mehet mindenbe...nyilván most még lubickolnak majd a levédett különcségben...valljuk meg jogosan...ilyen cineket soha sehol nem hallottam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák