Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem tudom mi legyen, végül hozzám került egy OPPO Ha-2 SE is és az R70X pedig ment. Amit lehet megvásárolok megint, ha lesz jó áron használtan mert nagyon tetszett zenéléshez. Ami leginkább foglalkoztat most, hogy az AKG K712 Pro mellé mit tudnátok ajánlani, csak erősítővel jól szól és játékra is tökéletes, ezért is marad ez ilyen mindenesnek. Egyáltalán van-e értelme külön DAC-ra költeni ha így tetszik nekem az összkép és az OPPO-t eladom. Amire gondoltam még, hogy hasonló hangtérrel rendelkező fejest venni az OPPO mellé amivel jobban tetszik mert megint azok a magas hangok lettek nagyon minimálisan zavaróak és a mély, közép visszább húzódott, ez elég kiegyenlített hang és még mindig jobb mint az X1S. Valami olyasmi kellene akár erősítő cserével is ami erős mélyben és középtartományban és a magas hangokat lehúzza. Az R70X valami ilyesmi volt, csak az erősítővel, ami a legjobban tetszett. Az erősítő egy JHL tranzisztoros erősítő, konkrétan ez. Bármi tanács, segítséget szívesen fogadok, köszönöm.

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák