Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    Sziasztok,

    Na akkor NuForce uDAC3 verdict:

    - a kis DAC jól küldi, karakteresebb, kerekebb vele a hang
    - minőségi a kialakítás is, ok ez másodlagos, de ez is rendben van, amilyen apró, súlya is van, szóval nem egy filléres műanyag doboz (...classic "van benne anyag, nem lehet rossz" megállapítás :) ...)
    - poti nem recseg, viszont nem olyan pontos, aprólékos, mint vártam, de összességében rendben van
    - mellékes, de analóg outputon keresztül is (Logitech X-230) szépen erősít

    uDAC3 + ATH-M30x --» abszolút laikus vagyok (nézzétek el nekem) és még bőven van mit kipróbálni, de szerintem nem ez a tökéletes páros. Van ami iszonyat jól szól rajta, de van hogy annyira szúrók a magasak, hogy fájdalom hallgatni. Lehet még nem járattam be a fejhallhatót vagy a zene fájl minősége volt silány, de egyelőre ez jött le.

    Winamp + Win7 --» ez valahogy nem áll össze, hiába tekergetem az EQ-t ide-oda, semmi se szól jól, még csak elfogadhatóan sem
    Foobar + Win7 --» túl semleges
    Vox + Mac --» ez eddig a nyerő kombó, mondjuk hozzá kell tennem, hogy itt csak FLAC-ot hallgattam

    epilógus: NuForce uDAC3 + Panasonic RP-HJE120E:

    - nem szól jobban, de a mélyek feszesebbek és a magasak se olyan harsányak, ezért írtam hogy nem biztos, hogy az M30x a legjobb házastárs

    Az egész történet úgy lesz kerek, hogy ha leírom, mély orientált fejhallgatót kerestem, de annyira megtetszett a semleges, kényelmes, könnyen hajtható M30x, hogy már nem is próbáltam mást utána.

    De még próbálgatok, állítgatok, tesztelek.
    A véleményetekre, tanácsotokra, észrevételekre, - lebaszásra, ha baromságot írtam/következtettem - továbbra is számítok :K

    btw, most lenne lehetőségem M40x-et beszerezni elfogadható áron, nem akarom kibánni magam az M30x-ből, de lenne értelme váltani?

    Aurea mediocritas

Új hozzászólás Aktív témák