Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Ide is bedobom, hátha van jobb megoldás a hangkártya cserénél...
    Lényeg röviden: Xonar DX van, bódottá, nekem megfelel, főleg játék, néha zene vagy film. 90% Beyerdynamic fejhallgató, 10 % hangfal. 2.0 semmi extra. Többnyire a játékban alaplapihoz képest kapott extra hangok tetszenek, kellenek. Egy frissítés óta Xonar driverrel BSoD-t dob a játék, csak az, minden más frankó. Nem tudom mit keféltek el, már nem is érdekel...
    Gondolkodtam, h hangkártya "nélkül" meg lehet-e oldani. Valami olyan fejhallgató erősítő, ami alaplapiról a digitális jelet analóggá alakítja... vagy ez esetben is az alaplapi hangkari lenne a korlát? :U

    - Milyen komponensekkel rendelkezel már, mit keresel még? fentebb írtam
    - Mekkora a rendelkezésre álló pénzösszeg, mit kell belőle kihozni? ideális 15k lenne, de ha érdemes, akkor a duplája is. Nem sok, de nem is klasszikus zenét fogok hallgatni rajta.
    - Vannak-e speciális igényeid? (telefonnal szeretnéd használni, laptop mellé kéne hordozható, rózsaszín, stb.) semmi extra. Talán a hangfal és a HP váltáshoz ne kelljen kanócot dugdosni. Jack Splitter nem frankó, próbáltam.
    - Milyen eredményt vársz, milyen hangzást szeretnél elérni? Xonar DX szint már jó, szerintem az extra dolgainak felét sem használtam ki.

    Köszönöm a tanácsokat előre is.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák