Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe999

    tag

    A múlt héten én is Denon DA 300 tulaj lettem. Az eddig használt SB Audigy 2 ZS -hez képest nem nem estem hasra a hangjától, ez nem a Denont minősíti, csak azt bizonyítja, hogy az SB még mindig jó hangkártya. Biztos az is közrejátszott a dologban, hogy egyelőre (és most ne kövezzetek meg) egy mezei USB kábellel használom. USB kábel vásárlás folyamatban van, jelenleg megy még az agyalás, hogy kezdetnek próbáljak meg egy Klotz kábelt, vagy próbálkozzak mindjárt egy drágábbal. Mi a véleményetek a Supra USB kábelről, a What-Hifi-n 5 csillagot kapott, 2 m-es hosszban 13,5 eFt, ez kb a lélektani határ amit egy ilyen kábelért kiadnék.
    A másik dolog amiről írni akarok, hogy ma kicsit félve,de rászántam magam a Windows 10-es frissítésre, így elsőre azt kell mondjam, hogy nem bántam meg. Nem tudom mitől, de minden program jobban szól Win 10 alatt (informatikával foglalkozom, de csak vakarom a fejem, hogy mitől van ez). Denon tulajok bátran válthatnak, nincs driver gond és hangminőség is jobb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák