Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz dgyuri0123 #39377 üzenetére

    Így már értem. Ez egy későbbi állapot lesz, a komponenseket sem tudom még, csak elképzeléseim vannak. De ez a része itt off lenne :)
    Mindenesetre a későbbi tervekhez a TEAC talán jobban passzolna, mivel annak átkapcsolva szabályozható a kimenete, a Denonnak, ha jól vettem le csak a beépített fejeserősítője állítható a potival. Az engem is érdekelne, hogy mi a jelentős árkülönbség oka (a Teac cirka 30 - 40% -al drágább, mint a Denon, az nem kevés) Gondolom tudásban nincs ekkora difi.
    Lehet, hogy a végén maradok az Impact twin -nél, bár TI firewire kártyával, szálítással már az is beleszalad a nyolcvanba, és a mellé is kell egy erősítő :F . Persze ehhez először az eladónak kellene megkerülni...

    (#39389) Bodz: ez is csak egy elképzelés egyelőre, és nem is a közeljövőé. Ilyen értékű fejest már biztosan nem vennék meghallgatás nélkül, nagyon igazat adok ebben, amikor ezt hangoztatjátok.

    (#39391) bkercso : Sok sikert! Az itt olvasottak alapján remélem egyszer lesz szerencsém valamelyik alkotásodhoz. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák