Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Ear001 #105295 üzenetére

    én ezt a MAGAM részéről ott engedtem el, hogy a nettó 200 forintos tápkábel és a húde valhalla között kellett volna hallani difit.
    kábel kihúz másik bedug bekapcsol zene indít.

    nem veszek észre difit.
    Ha azt a konzekvenciát vonom le hogy nincs difi akkor keresztre feszít az itteni népesség egy része. inkább arra hajlottam hogy én nem rendelkezem azzal a képességgel hogy (általam nüansznyinak vélt ) különbséget tegyek ha nem instant A/B a váltás.

    ugyanakkor a referencia hang amit írsz pedig megvan, volt most hétvégén két nem hallott dolog a fejemen, egyértelműen megvolt két ismert zenével tesztelve hogy hát ez itt hiányos, ott részlettelen.

    persze azt is elmondom sokszor hogy én is hallássérült vagyok a sok km 300 környéki motorozás szélzaj, és a sok ezer lőszer zárt lőtéren kettőse miatt. szóval az utolsó 1%ba eső nüansznyi javulások érzékelése amit egy drót okoz, már lehet hogy egyszerűen kívül esik az észlelési lehetőségeimen.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák