Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz MC Pite #18674 üzenetére

    "Ja, és nem vidékről beszélek, mert itt aztán... hagyjuk hogy mi van, vagy mit hajlandóak a kedvedért lerendelni"

    Ne is mondd, éppen az elmúlt hetekben terveztem venni más, kicsit speciálisabb felhasználású műszaki cikket idehaza (Szeged). Pár boltba bementem, nincs raktáron semmilyen típus, adunk egy webcímet, ott nézze meg milyenek vannak, azokat meg tudjuk rendelni. A kérdésemre, hogy akkor miért ne rendeljem otthonra, és miért hozzájuk, hebegtek valamit arról, hogy de akkor szállítási díj. Otthagytam őket, nem kezdtem magyarázni, hogy azért egy 150k körüli cuccnál nem nagyon van szállítási díj egy cipősdoboz méretű csomagnál.

    Találtam egy jó weblapot, megbízhatónak tűnt a cég, és amikor legközelebb Pesten jártam bementem és megvettem. Volt mindenből raktáron amit meg akartam nézni, kiválasztottam azt ami a legjobban tetszett és megvettem. A vidéki üzletek meg ebből a szempontból azért furcsák, mert persze mondhatnánk, hogy kevesebb vevő meg stb., de az adott tevékenység űzése jellemzően inkább a vidékhez kötődik pont, mint a fővároshoz, tehát kicsit furcsa ez a nincs raktáron semmi módszer.

    Mindegy, amúgy is sok kereskedőnél látom azt, hogy nem tudták még levetkőzni azt a tömegesen általam utoljára a 80-as években tapasztalt hozzáállást, hogy a vevő van érte és nem fordítva, és érezzem magam megtisztelve, hogy szóba áll velem (nem kiszolgál, csak szóba áll). Pár ilyet láttam már bezárni az üzletet az ebay és az amazon elterjedése óta, kicsit sajnálom is őket, de nem viszem azért túlzásba.

Új hozzászólás Aktív témák