Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Kisgépkezelő #21121 üzenetére

    Ja köszi!
    Nem jártam erre ha időm volt játszottam!
    Közben lassan hozzászoktam a Godzillához kellett egy kis idő mire ráéreztem, hogy kell vele bánni.
    Álltalában úgy csinálom ha megveszem az autót kipróbálom milyen gyárilag, aztán elkezdem tuningolni, és minden nagyobb tuning után elmegyek a legközelebbi versenyre kipróbálni.
    Már ismerem mint a tenyerem a pályát.
    De a recept egyszerű ha kissebb a súly jobban kezelhető, ha nagyobb a motorerő a kis súly miatt nagyobb tapadás kell.
    Jól el lehet babrálni vele de élvezem.
    Legutóbb egy 995 911essel szórakoztam így el. Anno a porsche unleashed ben nagy kedvencem volt,
    Akkor még jó volt az nfs. Nagyon megörültem mikor megláttam itt is ezt az autót.
    Azért néha tolom a "történetet" is. :)

    Más kérdés, hogy billenytűzettel játszok. Át kellene szokni kontrollelre, de legutóbb valamelyik nfs shift el próbálkoztam átszokatni magam de nagyon nehezen ment. Azóta el is adtam a kontrollert. Most megint nézegetek, venni kellene. Próbáltam xbox one-t (kölcsönbe volt nálam) meg a logitech 710-et.
    Utóbbi nem hajlandó működni nálam, előbbi rendben volt, csak szokatlan. Meg sajnálom is rá a 20e ft-ot. Még használtan is 15e magassága.
    Nézegettem használt vezetékes xbox 360 kontrollert az emészthető árban van.
    Ki mivel játszik? Van eggyáltalán aki billenytűzettel?
    Vagy csak én vagyok ilyen kőkorszaki?

Új hozzászólás Aktív témák