Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz venember83 #2105 üzenetére

    Akkor járt volna jól ha pozíciót nyer, így viszont nem nyert semmit csak tapasztalatot.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Thrawn

    félisten

    válasz venember83 #2105 üzenetére

    Nekem úgy tűnt Alonsonak be kellett fékeznie különben Raikkonen-t kilökte volna (még a kormányt is befelé rántotta el). Hamilton külső íven tempósabban tudott fordulni, szerintem Alonsonak nem maradt más választása, minthogy a jó kigyorsítás miatt szélesebben vegye a kanyart holott pontosan tudta, hogy Hamilton mellette van/lesz.
    A rajtom nem volt tökéletes, és az első kanyarba érve védenem kellett a vezető pozíciómat. A második kanyarban kicsit aggódtam, hogy Lewis és én összeérünk, de ez szerencsére nem történt meg. [link]
    Kemény volt és bevállalta, mondjuk nem tudom mit szólt volna hozzá ha Hamilton nem fékez be később hogy elférjenek. :U

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • #70869248

    törölt tag

    válasz venember83 #2105 üzenetére

    Na persze, ....na de kellene látni hogy amennyiben Alonso nem szorítja ki a rázókövön túlra, akkor elmegy mellette.
    Nos akkor hogy a fenébe járt 'jól'?
    Itt alapvető problémák vannak sztem, a 'levágás', meg a 'jól járt'-ból kiindulva,....mert semmilyen rövidebb utat nem talált ( :F )....hiszen ugye nagyobb ív-->hosszabb utat kellett megtennie, egyszer le kellett reagálnia, meg egyszer át kellett tennie a rázókövön és a műfűvön, na és egyszer a poros íven kellett teligázt adni.
    Ezt szembeállítva azzal, hogy ha Alonso nem szorítja ki, akkor simán elmegy mellette, és kész, az Eau Rouge bejáratánál, már palánk mellé téve egyérteműsíti a pozícióját.
    ...és egyébként könnyen lehet hogy a nagy egyenesben Alonso melléért volna szélből.

    Azért dolgokat látni kell, a 'külső' ív->hosszabb út nem egy bonyolult dolog, a műfű->nem túl frankó tapadás, vmint a nem ideális ív->poros pályarész azért nem követel mélyhozzáértői látásmódot.

    [Szerkesztve]

Aktív témák