Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz maddog #7101 üzenetére

    Nekem sincsenek bizonyítékaim, csak szemem, na meg józan eszem, amit használok. Ennyi. ;]

    Ahhoz már azért elég elfogultnak kell lenni, hogy valaki is azt állapítsa meg, volt valami megállapodás itten. Létezik egy ilyen komoly megállapodás, és ekkora lutrit csinálnak belőle. Vagy épp csak az utolsó két futam előtt született meg ez a megállapodás? :DDD
    Nekem ez nem fér a fejembe. KÍnában meg világosan megmondták, hogy Alonso ellen harcoltak. Mert presztízskérdést csináltak belőle. Nem láttunk még ilyet, hogy az érzelmek elnyomják az értelemszerűséget?
    Továbbra is állítom, hogy semmi, semmi bizonyítékotok sincs, sem pedig értelmes indokotok, hogy mégis mi lenne itt a gyanús? Volt már ilyen, történt már ilyen, nézni kellett volna régebben is, nemcsak mondani, hogy nézted, és akkor nem lepődnél meg ilyeneken. Őszintén szólva már a könyökömön jön ki a téma. :W Fogjátok már fel, hogy vesztesek vagytok, ezt az évet elb*sztátok! Ha meg bunda volt, akkor f*szért szurkolsz egy ilyen csapatnak, pilótának, aki átveri a saját szurkolóit. :C

Aktív témák