Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz xPraetoriaNx #919 üzenetére

    Tegnap dueleztem kensei-vel, wardennel, ezeket megvertem, de harmadiknak jött egy shoguki, vele nem bírtam el. Általában őket is megverem, de ez a srác nagyon jól nyomta, kidodge-oltam a charge-okat, de a "szele", vagy mije mindig elsodort.. Lehet gurulni kellett volna, mindenesetre 3-0-ra elkente a számat.

    Ami miatt írni akartam... Ismerkedtem néhány honfitárssal, és mentünk 2 kört :) A napi feladatok után csak dominion-t, első körben 103-108-as ellenfelek, szintén magyarok. Olyan felszerelésük volt, már azon bek*káltam :) De a csoda, hogy elvertük őket. :) Viszont az azt követő meccsen, (és itt a lényeg) volt egy warlord, warden, nobushi, shugoki. A többivel még elbírtunk volna, de a warlord spammelte a guard break-et, meg a charge-ot.. Nem tudtunk vele mit kezdeni. Még el sem tudtam ugrani előle. Szóval ebből állt a tudása.. Jó lehet hogy ehhez is komolyabb gyakorlás kell, de azért én próbálok változatosan küzdeni, még ha nem is megy :)

    Amit szerettem volna kérdezni, 2 dolog:
    1. Van most egy event, de az nem elölről kezdődött, hanem már folytatta a bétából sztem. Nem tudom hány meccset kéne ehhez menni, de 3 meccsből csak 30 ezret tudtam hozzátenni. Mi ad sok pontot ehhez? Valamint a láda a végén amit ad, az egy sima scavenger láda amit single után is kapok, és 500 steel-ért lehet venni?
    2. Már megvan a repu 1, azóta 2-3 szintet léptem, és minden szint lépésekor ad egy valamilyen tárgyat. Ez nekem új, nálatok is így van?

    Előre is köszi, kellemes hétvégét :)

Új hozzászólás Aktív témák