Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz atike #80566 üzenetére

    Jelenleg nincs semmi magyar, szerintem nem is lesz még egy jó darabig (hónapok kérdése).

    Amugy én beregiztem, de semmi extra tartalom nem volt amit már ne láttam volna, vagy ne lenne meg.
    Többsége régi film és sorozat, ami meg kurrens az néha egy szezonnal korábbi mint ami jelenleg fut pl...

    Mondjuk ha nem gyűjteném le a torrent filmeket/sorozatokat akkor jó lenne. :DDD

    Arra a rövid időre talán érdemes lehet előfizeni, ameddig a netflix exkluzív sorozatok premierje van... gyorsan megnézni a részeket és utána lemondani. (Ha valaki nem torrentezik, de nem is kell neki utána a szolgáltatás más miatt).

    Csak már megint ez a cseberből vederbe esés van az exkluzív dolgok miatt... elő kell fizetned 3-4 ilyen szolgáltatásra, ha minden tartalmat látni akarsz.
    Azért utálom a kábeltévét mert 15 kedvenc adó miatt elő kell fizetni 150-re.
    Itt lenne az alkalom hogy azért fizethessen az ember ami tényleg érdekeli, erre ez van megint...
    Sose lesz ideális on demand szolgáltatás... hülye kapitalizmus. :W :DDD

    Még azért bízom az apple-ben, hogy valahogy csak tető alá hozza, hogy náluk minden tartalomkészítő megjelenjen egy közös platformon... bár egyre kisebb az esély erre is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák