Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    A fekete ruhás nő 2

    Kettő ok miatt néztük meg a filmet:

    1. Moziba elég kevés horror film kerül és így jobban belegondolva nem is nagyon voltunk horrorfilmen még ezért úgy döntöttem, hogy a kései vetítés ellenére bevállaljuk

    2. Az első rész egész tűrhető volt és a másodikról sem olvastam nagyon lehúzó kritikákat.

    +3. A jegyár is jóval olcsóbb volt :)

    Maga a film nem rossz, ámbár a szokásos klisékre építkezik, aminek a lényege, hogy a gyors és éles, váratlan fülsüketítő hang effektekkel sz@ratja be a nézőt. Valahol sajnos nagyon kisiklott a mai horrorfilmek alól a vonat, mert egy vígjátékon is megijed az ember, ha valami hirtelen mocskos hangerővel belevágódik az arcodba...
    Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni, volt 1-2 jelenet azért amin tényleg én is megugrottam a székben :B, ami viszont kifejezetten zavar, hogy ok, hogy szellemes, horrorfilm, de belegondolva igazából olyan sehová sem tartott az egész és a vége is teljesen értelmetlen...hogy most akkor mi van?? Kb. olyan mintha forgatták volna a filmet majd szóltak, hogy ok ennyi, még 2 perc happy end és persze végül a szokásos "ha termel bevételt, akkor lesz 3. rész befejezés".
    A probléma pedig, hogy a mai összes horrorfilmre ráhúzhatnám ezt a "kritikát" csak a címet kellene kicserélni.

Új hozzászólás Aktív témák