Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    Million Dollar Arm: szegény Jon Hamm már alig tud beszélni 7 évadnyi Mad Men után, ami csak azért vicces, mert ez megy Disney film, úgyhogy még véletlenül sem látni cigarettát senki kezében sem... Amúgy sokat elárul a színvonvalról, hogy a főszereplő életében abszolút váratlanul felbukkanó romantika forrásának szerepére őtet sikerült megcsípni, márpedig több évtizedes alapos megfigyelés alapján nagyon is számít mennyire jó bőr a mellékszereplő liba. Alan Arkin ugyan dob egy kicsit a másik fontos mellékszereplőt játszóként, de megmenteni nem tudja, meg hát nem is az ő dolga lenne. Amúgy meg - bár ez nagyon nem polkorrekt - bármikor jót tudok mulatni ha indiaiból csinálnak hülyét, nem szép dolog tudom, de az ne dumáljon akinek még nem kellett együtt dolgozni velük. A sztori totál gyökkettő, a megvalósítás lapos, a zene idegesítő, de azért végignéztem, leginkább azért, mert drukkoltam, hogy küldjék vissza őket Indiába... Spoiler nélkül annyit mondhatok csak, hogy ezen a héten se veszek lottót.

    3/10

    Ez meg kissé off, vagy mégse, de lehet, hogy igen. Van egy 1992-es Superman & Batman képregényem, amiből kettő van, úgyhogy ha esetleg valakinek kellene, akkor szerdáig szóljon, mert aztán kuka lesz a sorsa. Állapota ahhoz képest, hogy 22 éves és nem vagyok képregénybuzi, úgyhogy nem volt fóliában tartva, állandó páratartalmú szobában meg mittudomén, szerintem abszolút korrekt. Érdeklődni priviben! Ja és ingyé' van.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák