Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz bagyulajuve #148590 üzenetére

    amennyire sz*r volt, ha ezt az értelmezést veszem alapul, talán nem nevetek sírva. nehéz elhinnem, hogy a sok kerülő után sikerült egy ilyen "meta" alkotást lerakni az asztalra. szerintem csak simán ennyire tellet. talán nem, mindenki azt gondol, ami neki jobban fekszik. a Smith féle WB-t is érintő beszélgetés túl explicit, azért a Warnernél is a hülyék a túloldalon vannak a megfelelő székekben. meglepődnék, de hátha. attól velünk még kitolt.
    mindenesetre egy kezemen meg tudom számolni, hány filmről nem írok értékelést, amit megnézek, a Mátrix 4 ilyen lesz.

    #148583,
    Mik76
    maximálisan egyetértek. ez a Resurrection fiaskó után egy felüdülés volt, azzal az extra meglepetéssel, hogy számomra egyben az első értékelhető Netflix gyártású film volt. erős szereplőgárdával is csesztek már el sok mindent, de Leo nem nagyon nyúlt még vacakhoz, nagyon tudatosan választ filmet, rendezőt, forgatókönyvet, ez biztatott és be is jött. remek lett a film, az aktualitását tapintani lehet, nagyon jól egyensúlyozik a dühítő, frusztráló, gonosz és az okos, vicces, szatirikus között. elképesztő mennyiségű rejtett vagy nyilvánvaló utalással, kinyúlással. akinek ebből kimarad a közösségi média hatása, az nézte a filmet, de nem látta. szerintem is US fókusszal készült, de nem kizárólag és kinyúlik a Trump érán kívüli, általánosabb problémákhoz, személyekhez is. tény, nem erre építették fel, hanem előbbire.
    #értékelés

    #148599,
    erahurka
    még jó, hogy minden évtizedben éltél egy picit az elmúlt 500 évben és ezt így leírhatod : )

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák