Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz brownus #133447 üzenetére

    nahhh, rávettetek (Tibivel), tegnap este bevállaltam én is. :K

    Terminator - Dark Fate
    /eng dub - hun sub/

    Létezik egy kb. ötven soros változata a kritikámnak és van ez a ötsorosféle. Legyen utóbbi, mindenki jobban jár :)

    Látványos, pörgős, jó akciók, esetenként még ötletes is, badass Konor Sára, talicskányi nosztalgiafaktor. Grace nálam működött, főleg mert nem néztem trailereket és azt hittem Ő a gonosz terminator. Svarzi meg Svarci. Pont. A másik serpenyőben a kliséhalmaz, a sokadik bőr és a tudat, hogy csak addig működik a film, míg hátra dőlve élvezed az akcióorgiát és egy pillanatig sem akarsz gondolkodni közben. És nekem Danielle karaktere nagyon langyos volt.

    Összességében én tök jól szórakoztam, de piszkosul nem hagy nyugodni a tudat, mekkora ziccert puskáztak most el. Végre adva volt minden és... és... hát... hagyjuk.
    Szimpla akciófilmnek remek, T-filmnek szódával elmegy.

    2/10 és 8/10 között bármi lehetett volna, stílszerűen a gépekre bíztam a dolgot. 5/10, ez korrekt is, mert az Endgame-nél jobb volt :P

    Plusz két pont járt volna, ha a két terminator és Grace halála után tíz másodperccel odavillámtermett volna egy új terminator és lekaszabolja Sárikáékat a 3.14csába :D

    #értékelés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák