Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz shotika #132424 üzenetére

    Ami azt illeti, esetemben ez már az Ultron koránál nyilvánvalóvá vált:
    mindenki ledöbbent, hogy mekkora veszteség Higanyszál kiírása, micsoda húzás, mekkora trauma... :U
    Nos, szerintem nála feleslegesebb karakter abban a filmben nem sok volt - és ugye jogi okokból, nevén se teljesen nevezhették -, hát kiírták. Nagy kaland.
    Sokkal nagyobb trauma volt nekem, hogy Ultronnak annyi lett volna a dolga, hogy lelője a netet a bolygón, és hátra is dőlhet. Ehhez képest ez a földdarab-cécó... :W :W :W ...
    Hihetetlen gány, érdektelen megoldás volt, na. Elpocsékolt "szuperjó" gonosz.

    Aztán Polgárháború - reptéri csata: Rhodes lezuhan az égből, azt hittem, kiírják, tétje van, dráma, húúúúú... de nem. :U Gerinctörés - egy jelenettel később már jár :W :W :W

    Endgame - Thanos kipucolta a fél univerzumot!! (Még az asgardi maradék felét is elcsettintette!) Erre - EBBEN A KONTEXTUSBAN! - a legfontosabbnak azt tartották, hogy a meleg rendező kameózzon 8 percig a meleg pártalálást ecsetelendő, az azt helyeslő amcsikapcsi támogatásával. Szimbólumok, emberek! Üzenet! És trend! (Godzilla 2 - ember rossz, haljon ki!)

    "Én vagyok Vasember" - és leginkább abba haltam bele, honnan hová jutott ez a sorozat... :O
    1. Fekete Özvegy meghalt - de nem baj! Kap egy saját filmet :DDD
    2. Eternals fő promóciója: dedikált meleg karakter :DDD
    3. Vízió is meghalt - de nem baj! Kap saját sorozatot :DDD

    Hadd ne folytassam. A Marvel se tökéletes, csak eltalálta a működő arányokat, és tette mindezt beelőzve a többieket. Se több, se kevesebb.

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák