Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Zirowe #12505 üzenetére

    Az jó poén volt, sokan emlegetik a mai napig :D
    Nem kaszálták el a TW-t? Mert ha még nem, akkor juhéj, még van remény, nagyon szerettem, merész volt a sorozat :K Viszont a 4. évad az naaaaaagyon gáz volt :(

    Strike Back-el egyetértünk, bár ott még a 3. évadot nem láttam, de a 2. évad gyengébb volt sokkal, bár az utolsó 2 részt (vagyis 4 részt) imádtam Budapest miatt, és ha minden igaz, lesznek még olyan részek :K
    De az 1. évadban Armitage és Lincoln bácsi nagyon tetszettek, sokkal jobb volt az a 6 rész, mint a következő 10.

    BBC és angol sorozatokban is egyetértünk, nagyon szeretem őket, a régebbieket is. Pl. az újkori Sherlockot ledaráltam 2 nap alatt, annyira bejött, és majd megszakad a szívem, hogy Benedict bácsi a Star Trek miatt nem tud időben forgatni :D
    Viszont az amcsi Sherlock Elementary JLM-el valami borzasztó. Viszont mivel az egyetlen sorozat, ami a többihez képest 5x több infót zúdít az emberre, így nézem :D

    A Primeval spinoffját is iszonyatosan elbaszták elrontották az amcsik, borzalmas színészeket szerződtedtek, az eredeti angol első évadának még a közelébe sem ér, nem hogy a többi 4-hez :O

Új hozzászólás Aktív témák