Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz emiki6 #119571 üzenetére

    Korrigálnom kell, mert újranéztem párat közben.
    -Az ironman1 annyira nem jó, mint emlékeztem. A "jobbak" között nincs helye.
    -Az ironman2 jó lehetne, de annyi baj van vele, hogy azt hosszú lenne sorolni. Afelett simán elmegyek, hogy egy reaktor van a mellkasában, de "az új elem felfedezése és előállítása" rész annyira fájdalmasan bullshut, mint amikor az antmant magyarázták. Nem lehetne, hogy az irreális fikciót nem próbáljuk reális alapokra helyezni (mert úgyse sikerül)?
    -Az avangers nem rossz, de az sem az igazi.
    -A GotG2 viszont jobb, mint emlékeztem, simán egy szinten van az első résszel és így a "jobbak" skatulyából a "top" kategóriába került.
    -A Thor: ragnarök is nagyon jó volt, azt is áttettem gondolatban a legjobbak közé.

    Illetve írtam, hogy megnéztem a Riddick-et, de azt elfelejtettem írni, hogy abban a filmben Dave Bautista játéka annyira kriminális, hogy még engem, is kiakasztott, pedig én nem vagyok túl igényes ilyen téren...

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák