Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz brownus #117535 üzenetére

    neked mindenre van egy zseb giffed?.. :D tessék, akkor erre legyen egy

    A Prayer Before Dawn
    hd,ov

    megmondom őszintén, ezt a filmet sem sikerült egyben megnéznem. a tibi-próbán nem ment át ez sem, mint a szél, úgy bele aludtam, de aztán lehet h ez az én hibám is volt. a filmet mindettől függetlenül nem mondom unalmasnak, vontatottnak vagy rossznak, talán csak fáradt voltam. három részben láttam, a harmadik etap volt a legjobb egyértelműen. érdekes, a gyerek -mármint aki játszotta a főszerepet, meg ahogy játszotta-, az az igazi.. szóval az a kiköpött iskola legrosszabb gyereke. vad, neveletlen, fékezhetetlen, született börtöntöltelék.. tökéletesen jó helyen volt ott, a többi szétvarrt söpredék közt, de hát a film azért ezen próbál - ha nem is nagyon sokat, de - szépíteni. mégis csak megtörtént eset, mégis csak jó útra tért és mára már természetesen -hogyan dugták szét a seggem thaiföldön- címmel önéletrajzi bestseller-t is kiadó emberről van szó. a poklokat megjárt emberi társunk szegény, aki azért talán nem ok nélkül került oda, ahová..
    6/10
    bónuszkérdés azokhoz, akik látták: most akkor a filmben ő traveszti volt avagy sem. nem bírtam eldönteni

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

Új hozzászólás Aktív témák