Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Viszlát #101372 üzenetére

    torz, nem is úgy értettem nyilván. nem kapcsolom én sem ki teljesen a kis agyamat előtte, ha van a filmben olyan, amivel nem bírok azonosulni, vagy csak simán felbosszant, nem bír lekötni a legkevesebb mértékben sem, ugyanúgy esc
    a Kong nekem azért tetszett, mert ezekből egyik sem érkezett, és nekem -ezek szerint- elég volt ez, hogy berepülünk az elvarázsolt szigetre aztán már jöhet is az óriásmajom, haladjunk, varázsoljon oda. másra nem vagyok kiváncsi
    hiszen, ezért szereztem be, kerítettem el rá időt az életemből és indítottam el. hogy kikapcsoljon, izgalmas módon, élvezhető módon. de nyilván vannak mindig fanyalgók, lesznek is, én ezt elfogadom. kicsit nekem ez a mondat verte ki most a b-ét, hogy "se füle se farka" ennek a legújabb Kong-mozinak. miért is kellene nagy elő, meg utódráma neki. bele a közepébe és kész. ezért is tetszett nekem meg pont a film. mert nem volt sok pre-unalom. lényegre tért, ennél semmi többre nincs szükség egy ilyen filmnél
    én ezt már értékelem : D, komolyan

    ja, még egy. nna, az értelmes karakterek
    nem tudom, te hogy állsz ezzel, emlékszel még a dugás-átkos filmre, az it follow-ra. na azt én ugye nagyon imádtam, úgy a légkör, mint éppen a végre életszerű, értelmesebb tinikarakterek miatt. azóta sem láttam hasonlót egyébként, amiben ilyen szinten hihető rezdülések lennének fiataloknál
    a lényeg, azt a filmet is ugyan úgy betalálták itt is néhányan, hogy gyenge film, meg hogy unalmas, talán pont ők miattuk is. mert hihető reakciókat láthattunk benne. mert a fiatalok nem kezdtek hullani egymás után előbb bulizgatva, aztán meg sikongatva. mert még véletlen se rakott be a rendező ilyet, csak a nyomasztó detroiti hajnalokat, meg hogy egyszerűen csak ott akarna a főhős csajjal lenni, mert barátok és segíteni próbálnak neki. még ha nem is nagyon tudnak
    én ezt is annyira imádtam ott

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák