Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz Hencso #502 üzenetére

    Annyiért simán megkapod, főleg az Ubisoft konferencia napjain. Én sem szoktam (nagy általánosságban) Ubi címeket nulla naposan megvenni (mondjuk ezt SAJNOS megtettem az FC6 esetében), de a developer day-en, vagy holiday sale-n nagyon jóárasítottak szoktak lenni. Pl. FC5 a dev. day-on 11 euro, New Dawn meg 6-7 euro volt.

    Az Ubi nyílt világi lövöldéi egynek elmennek, eszerint kell megvenni őket. A hármas rész volt eddig a csúcs (azt is kb. 4500-ért vettem LEMEZESEN), a többi kitartó leszállóág. Mindemellett azért van bennük valami, ami miatt mindegyiket megveszem A bebarangolható terület, az upgradelhető fegyverek, esetenként a főgonosz háttértörténete mind-mind olyan dolog, ami miatt kedvelem a sorozatot.

    Ez a rész is talonba volt rakva a megjelenés után vagy fél évig, aztán most meg kortyolgatom. Van ami nem tetszik benne, sőt (nincs AI, végtelen számú ellenség, már nem túl modern grafika), de mégis van valami a Far Cry gémek világában, amiért jólesik visszatérni más-más magányos hős bőrébe bújva. HANGULAT???

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák