Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #27723 üzenetére

    akad..ja, majd keresunk,csak abban meg ez nem lesz a megfelelo meg az
    nemjo ez sehogy
    az uj gepen meg alapbol tobb is van, mint ami egy atlagjuzernek kene
    csak otthonra ilyen levedlett gepet en nem vetetek meg senkivel web-re sem, akarmilyen csucsbrand akarmi is az, lesz.rom

    amikor meg rajon a juzerre gamerhetnek, meg jon a jaaaj, nem fer el benne ez a dVGA, mert 3cm-l alacsonyabb a haz, mint a kartya, es nem fer bele, meg a szellozese eleve fasorban sincs, hiszen csak a CPU-ra van kialmodva az egesz, eleve nem is szamolnak +200W-s RX580-s hotermelessel sem, meg jaaaj a tap sem akkora benne, hogy elbirja azt, elfektetve meg tedd mar bele azt...
    max vmi lowprofile akarmi fer el benne, osztjoido, na azzal meg jatszal Te kb, mert azok nem arra valok
    nem kell ez nekem, tiszta kompromisszumos vegig az egesz, penzbe meg ugyanannyiban van nagyjabol
    mert ugyis engem basztatna utana vele, hogy ez is miert nem megy vele, meg az is, mikozben a Béla boltos gepen meg siman megy a HD video is IGP-rol, meg abba belemegy a gamer zsuga is, meg biirrrgyja a tapja is, meg az 3x egyszerubben bovitheto is legujabb cuccokkal akar

    a brand gepet egy ceg vegye meg, hasznalja par evig, aztan csokolom
    amire ez onnan kikerul, mar elszaladt mellette a vilag is, ezt el kell fogadni
    otthoni gepnek mar idejetmultak addigra
    foleg amennyiert aruljak oket az ezzel foglalkozo cegek
    eloszor meg jonak hangzik az ara, de utanaszamolsz mennyi lenne "felextrazva" meg szintre hozva, akkor mar nem az
    csak sokan nem is szamolnak utana
    ezekert 30k-nal tobbet nem szabadna elkerni, mert nem eri meg megvenni kulonben

    fater masolgatta a letoltott filmjeit a 32GB-s USB3.0-s pendrive-ra eleinte, USB2.0-n meg az Opteron-s geperol, hamar vettem is bele neki egy PCIE USB3.0-s zsugat, hogy vmi emberi idon belul vegezzen egy masolassal, mert alapbol azon sem volt USB3.0, es egy ora volt a 12GB-s file a USB2.0-n at
    nem a geppel es a HDD-vel volt a baj, mert WD egyseg volt benne ketto, meg van benne SSD is, meg 8x4GB RAM is, meg 2x6core volt ra, ugyhogy ott a processzorterhelessel sem lehetett baj, meg azzal sem, hogy vmi "elfogy"
    pedig nem egy szar fajta pendrive volt hozza, en 1-2k-n nem allok le ruppotlankodni, ha vmi lenyegesen gyorsabb, hanem megveszem azt a jobbat
    a kulso HDD hazbol is a 6Gbps-s verziost vettem meg az SSD-hez, a 3Gbps-s helyett, ami vmivel olcsobb lett volna ugyan, de nekem annyit nem er a fele sebesseg, meg ha csak elmeletileg is annyi az, es a gyorsabb sem 2x gyorsabb igazabol
    gondolj bele pl csak 500GB-nal is mar 30% sebesseg diffi is mar mennyi ido tud lenni

    na, az USB3.0-n 5-6x gyorsabb lett a muvelet ugyanazzal a pendrive-l meg ugyanarrol a HDD-rol masolva a PCIE zsugan at csinalva, semmi mas modosuitas nem tortent, csak beleraktam azt a zsugat a PC-be
    az siman jo mar ugy
    azert nem mind1, hogy 5-5.5 orat ulsz ott, vagy 1-1.2orat
    oda-vissza elkovetve mar 10-11ora helyett kb 2.5-3 ora az ido, azert az nagyon nem mind1, lassuk be
    Bujdy szokta volt mondani, hogy szamold ki az oraberedet melle

    eSATA...hagyjal mar az ilyen hujesegekkel
    USB3.1-s 6Gbps-s kulso 2.5"-s HDD haz es keszen vagyunk, 3.5"-s HDD-t meg nem hordozni talaltak ki amugy sem
    de a 3Gbps-is volt mar sulyos evekkel ezelott, az mire nem eleg?
    a tapot felveszi a USB3.0-rol 8-900mA-g jo is, de a jobb desktop alaplapok tudnak 2A-t is adni egy dedikalt porton tablet vagy mobiltelo toltes miatt, mar az A64-s alpalapomon is volt ilyen USB3.0 port 7-8 eve csak ott meg 1.5A-s limittel
    nem is ertem ezt is minek eroltettek azt is rajuk?
    nekem van egy kulso tapos TP-LIink 720-s 3.0-s USBHUB-m is, annak 3.5A-s a tapja
    az mindent visz, 7 adatport + 2 toltoport van rajta
    ott van a PCkucko tetejen

    ott is lehet vmi agyhalott a cegnel kellemesen jo poziban, akinek vannak ezek az elkepeszto agymenesei, mint az eSATA, mint nalunk kb, amikor kialmodjak nemelyik uj izt
    neha bebaszhatja fejet vmi ajtofelfaba es akkor rahibazik vmi jora is, de amugy...

    :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák