Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz i2k #137981 üzenetére

    Ezen a pocokarcon sajnos csak a láncfűrész segítene... vagy egy sas. :-) Mondjuk nálam eleve probléma, hogy Aloy-t, mint nőt nem tudom értékelni, nem jön be. Se ruhában, se nélküle.

    Amúgy nálam a játék kb. 70%-ig, az a törzsi vergődés, az nagyon embert próbáló feladat volt, de a történet eléggé érdekelt, így tisztességgel kivégeztem. A DLC viszont egész bejött, mert bár ott is a törzsi vonal ment, de érdekesebben sikerült.

    A 2. rész meg dettó u.a., mint az 1., csak nagyobb, szebb és a sztori érdekesebb és hál' égnek van benne LMBTQI+ is, aminek a hiányától álmatlanság gyötörne már. De sajna ettől még a core gameplay u.a. a repetitív nyűg maradt, ami pár órán keresztül szórakoztató, majd elviselhető, majd munka, végül letudandó feladat. Azt még mindig nem tudom értelmezni, hogy lenyomok egy top tier vasat, elmegyek 200 métert, az újra ugyan ott van, pedig közben semmi nem történt, nem haltam meg, nem volt reload, semmi. Ez 30 éve is rettentő gáz volt...

    A 2. rész vége alapján a 3. rész borítkolható, egy újabb nyestbőr, mert a 2. résszel a rókabőrt már ellőtték.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák