Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz Atomantiii #123750 üzenetére

    A baj az, hogy én újépítésű házakat szerelek (kb 8 éve), mint "kisegítő" munkás, (40 milliós házak) de ezekbe nem nyúlhatok bele. De lassan csinálok egy villanyszerelő szakmát, s kötök egy szerződést az eonnal, mert ezt kezdem unni..

    Senki nem ér rá azért a 1.5 óráért 80 ezerért, én meg szopok ennyi pénzért 1 hetet.. Bár ez szoc problem, de a lényege érthető..

    4 hónapja szóltam, h amit beszereltek külső óra, s a benti kismegszakító közötti kábel kicsit low, azóta is jön, meg érkezik. (mikor szerelték nem voltam itthon, bár azóta megoldva)

    csicso82: Ezeken túl vagyunk... Itt helyben egy ember van, aki az atya úristen, azon összegét látjuk, más ember nem mer ide jönni szerelni, avagy éppen nem ér rá.. Kifogások mindig voltak, meghalt a mama, stb... Részvétem, de eltelt megint 1 hónap, s drágán sem sikerült ezt megoldani..

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák