Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #589 üzenetére

    Ja bocs. Már nem emlékszem hogy kinek mi van meg. Azt hittem neked is megvan.
    Én nem is a stability-t nézem hanem inkább a resist-eket.
    A BK shield-et és a Crest shield-et szeretem. Utóbbit a Magic 85 resist-je miatt. Azt +5re felhúzod és lesz 66 stability-je ami nem olyan sok mint a nagy pajzsoknak de nem is szabad ara épiteni hogy minden ütésbe beleállsz és majd a stability kiatart. Mikor lehet inkább elmozogni kell.
    De pl Bk shield alapból 62es és +5re húzva már 74es ami már nem rossz egy mid shield-től.
    Nézd meg itt a normal shield-eket és majd meglátod mi az ami neked tetszik.

    Ha már a gian-okat akarod farmolni akkor egyuttal majd szerzd meg ott a silver serpent ringet a +soul miatt. Ott lesz a bonfire-től nem messze de nézz róla videót hogy pontosan hol és hogy.
    Én ha nem az erdőben az npc-ket farmoltam akkor mindig anor londoba a silver knightokat meg a guardoan-okat. ha ko van nyitva minden ajtó akkor megindul egyik irányba pl a szobás bonfire-től, mész egy kört és a másik irányból visszajutsz oda.
    De nem is szoktam már figyelni ki mennyi soul-t ad szóval lehet tényleg jó buli a diant-okat farmolni.
    Bár a tomb of giants nem annyira alkalmas terep farmolásra. Sötét van ha nincs meg a magot sisakod )ami még nem lehet meg ) vagy a lantern amit meg pajzs helyett kell használnod viszont szinte semmi védelmet nem ad. Sok ott a keskeny sziklaperem a nagy csontiakkal szóval nem egy barátságos hely.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák