Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #8730 üzenetére

    CCC-vel tesztelve van???? :Y :DDD
    ATT-nak nincs különösebb komp. hibája, ha jól állítja be az ember, akár mind2 fent lehet a gépen, csak hát az egyik átvezérli a másikat, ha nem figyelünk oda.
    ATT+driver kombóval tizedannyi rendellenességet sem tapasztaltam soha, mint CCC+driverrel.
    Ja, a CCC-ért sem vállal senki nagyon felelősséget, ahogy én nézem, különben már rég kirúgták volna az egész bagázst. :)

    Megnéztem egyébként a 10.4-et, ez az első meghajtó a 9.9 óta, amelyik képes azt legyorsulni DX9-ben, és DX10-ben is jók az első benyomásaim sebesség terén, persze az már más kérdés, hogy melyik játék hogyan bugzik majd.

    RpPRO: +1 bölcs ember. :C :R

    BeLucZ: :K
    i920 2.8 HD4870 750/900 C10.3b : 10421 9173 17609
    i920 2.8 HD4870 750/900 C10.4: 10616 9369 17667
    A többinél is gyorsabb, és 3D06-ban is. Csalás (CCC) mentesen, csak driverből.

    stevve: Engem sem érdekel, hogy a CCC fejlesztői milyen szart adnak ki a kezükből, vagy hogy a használói mennyit szívnak vele, úgyhogy sztem nyugodtan élhetünk is egymás mellett. :DDD :R Ha a CCC olyan jó lenne, bizonyára azt dicsérné mindenki, és az ATT-t szidná, ha meg az olyan ócska. De nem így van.

    Weaver: Elég sok minden használja a .Net-et, ebben stevve-nek adok igazat. Mi több, az ATT pöpec videó kódolója sem működne nélküle! :DDD

    Steelmanus: A CCC utálat a program ismeretéből, gyakorlati tapasztalatokból fakad. Én is be tudom állítani magamnak, de már csak azért sem érdekel, mert ATT-szal 1000X annyi finombeállítással tudok olyan képminőséget és extrát kicsalni a VGA-mból, amilyet CCC-sek nem igazán.

    Viktor77: Bizonyára elkerülte a figyelmedet (hát, ha esetleg olvasnád a topicot), hogy mostanában még hivatalosan is havonta több Catalyst is kijön.

    jgrg: Ja, hát ha akarták volna, XP alá is meg lehetett volna csinálni DX9+ verziókat, de akkor meg hogyan szednének megint be egy rakat pénzt végeredményben ua. OS fejlesztgetett verziójáért?

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák