Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    Üdv!

    Kérem valaki adjon értelmes magyarázatot! 8.9 cata óta jelentkezik nálam ilyen probléma:

    8.9 óta próbáltam mindegyik driverrel(8.10-9.8), cseréltem konfigot(AMD A64 --> Intel 775), cseréltem vidkarit, (2600XT-->3650/256MB-->3650/512MB), monitort(crt-->tft), oprendszert(xp több változatát--> win7). A probléma még mindig jelentkezik, annyi változott, hogy csak bizonyos játékoknál jelentkezik, Cod4, Company of Heroes hiba nélkül megy. Szőrösfánk teszt is több órán keresztül fut. De B.I.A 3, Battlestation Pacific, GoW, NFS Undercover/Shift.
    alatt random szétesik a kép. Van olyan, hogy néha kibír fél órát, van olyan hogy azonnal eldobja magát. Ha win gombot megnyomom hibátlanul bejön a kép.

    Most felraktam egy régi játékot(MoH Airborne), ami a régi konfigon hiba nélkül ment,(A64, 2600XT,8.7-es cata), most ez is csinálja.

    Mi lehet a gond? Tudna segíteni vki?

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Új hozzászólás Aktív témák