Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maksifül

    senior tag

    Venne valaki mostanában 350d-t? Szükséged van a kit-obijára? Ha nincs, én szíves-örömest kifizatném az árkülönbözetet a CSAK VÁZ, és a KIT-es 350D között, mert nekem viszont nagy szükségem lenne rá. Írj mail-t!
    Légyszi, 15.000-es árakkal ne ajánlgassatok kit-obit, mert a boltban 7500-tel kell csupán többet fizetni a KIT-es 350d-ért, mint a csak váz-ért...



    Érdekes jelenségre lettem figyelmes, nem tudom, tapasztalt-e valaki hasonlót, de ha igen, kérem, oszzátok meg velem: A minap fotóztam 200-300 képet egy gyér világítású teremben, szóval villogtatni kellett a gép beépített vakuját, aztán egyszercsak, mikor a második - nagyjából 15 képet tartalmazó sorozatot nyomatta, szintén vakuval - megadta magát a gép. Nem tudtam többet exponálni vele, csak az autofókuszt állítgatta. De a legszebb az volt az egészben, hogy miután egy kikapcsolálssal észhez szerettem volna téríteni, a kijelzőn minden ugyanolyan maradt, mint volt. Vagyis képtelen voltam kikapcsolni a gépet, s fotózni ugyanúgy nem tudtam vele, újboli bekapcsolás után.

    Bátortalanul ugyan, de kinyitottam az aksitartó zárat, és lássatok csudát, eltűnt minden a kijelzőről. Örültem is ennek, egészen addig, míg vissza nem kapcsoltam, mert utána egy hosszú BUSY felirat fogadott, aztán meg az Err 99 üzenetet kaptam. Teljes elkeseredésemben ismét kikapcsoltam, és kivettem a gyári aksit, megtörölgettem a csatlakozóit, és visszahelyezés után kifogástalanul működött.



    MI LEHETETT A PROBLÉMA? Már a Camera Kft. fenyegető karmaira gondoltam, tűéles fogaikra, melyeket akkor csattogtatnak, ha garanciális javításra visz be hozzájuk az ember egy gépet...

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák