Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nutella1

    őstag

    válasz Linem #2269 üzenetére

    ..és gondolod nem játszanak? :U Attól független, hogy nem nekik való? :) Vagy, őőőőőő, melyik planétán élünk? :Y "Költői" kérdés, még mielőtt a nem megfelelő értelemben válaszolnál rá. ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://erdélyízei.com

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Linem #2269 üzenetére

    Hidd el láttak ők már p*nát... bármely akciófilmbet szétlőt embert... Ha nem "tőled" akkor az osztálytársától, már nálunk is ment annó' "lááátad a fűrészt?" 2006 ~ #2271Linem ezt a szülős dolgok a fentivel ki is ütöttem, mint Muhammad Ali az éppen aktuális ellenfelét.

    "erkölcsileg az ideális" - Egy rohamtempóba fejlődő világban, ahol 2 nap kimaradás és el is ástad magad (képletessen). 14 éves koráig már annyi inger éri mint engem 20 éves koromig, hogy képtelen lesz "nekik" való játék befogadására... Nem fogja lekötni, és nem fogja érdekelni... Ez látszik a rohamossan romló globális oktatásban is, nem hiába dobják be az okos táblákat, kivetítőt, filmet, színházat, stb. fent kell tartani a gyerkőc érdeklődését. Ezek fényében meg igenis 2-vel nyugodtan csökkenthető a korhatár mert elavult.

    #2272nutella1
    Ott a pont. Kontroll kell, de a szülő pont úgy sz*rik bele mint a gyerek... Ezzel meg gyönyőrű példát mutatva... :(

    Oké én is 13-14 évesen kezdtem codozni, még is erkölcsös, viszonylag prűd ember lettem, nem "szociopata rage állat". Persze felhúztam magam, ha kikaptunk egy war-ban, majd kövinél leradíroztuk az ellenfelet. Ma már inkább kacagok rajta és élvezem, ohh felnőttem?

    Mert azt mondták az a jó! Akkor az a jó és erkölcsös! - Tiszta vallás már bocsánat... Elavult, ódivatú nézetek amik nem segítik a társadalmat előrébb mozgatni, hanem még jobban a mocsár mélyére tolják. (Bocsánat mindenkitől), Maiak gyorsabban érnek, mint az én, esetleg te és azon felül korosztályok, és mért ők igazodjanak a mi világnézetünkhöz... Nekünk kellene hozzájuk, tapasztalattal és értelemmel. (Jah, hogy ehhez kell szülő-gyerek kapcsolat? Jah hogy az általában nincs? Mert sokaknak nincs napi fél órája leülni a gyerekkel beszélgetni? Fiú létemre anyámmal a mai napig órákat tudok elbeszélgetni és ő is velem, ha esetleg van egy egy problémánk van pl.: munkahelyi, sokszor csak én tudom lehiggasztani, mert teljesen máshogy állok, hozzá... Hibáztál? Nem fogják a fejedet venni... Nyugodj meg... ez nem az a kor, mondjuk ki nincs szülő/gyerek bizalom, sokszor tapasztalom vagy leordítják vagy elverik a gyereket illetve tojnak rá... megszülték és ott van, az hogy azt 16-18 éves koráig nevelni is kéne mondjuk, meg utat mutatni neki az már elmarad... és lesznek vérpistikék és sorolható )

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák