Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz dragonfx #4269 üzenetére

    na ezt nem kellett volna dragon!

    nyugi a tiedet még egy ős 1,6 TD is elkenné. ;] no félre a tréfát..

    "egy dízel sosem jöhet közelébe egy benyás autonak...sem tartósságban sem élményben, és lassan fogyiban is utolérek emrt gyakorlatban a dzíel a zabál áma turbó miatt."-->ezt már párán próbálták neked meg magyarázni szerintem olvasd el újra azokat...

    "Az hogy engem megenne egy G4 1.6 azt meg hiszem ha látom..lehet most nincs jó formábana vas...de lesz ez így se :P ....chippel sportkipuffal esélytelen lenne a golf.van súlytöbblete szerintme bőven."-->légyszíves linkelni olyan h.sz.-t amiben erről volt szó ;]

    "A golf1-2kel is csak addig vagyok emberek amíg nem jön egy kanyar....utána csá...egyből be is ér az m3 :K ...akár e46 akár e90."--->[link] jah és 1,6-os (semmi ördöngöség, egy jó KW merev kasztni, kis súly, meg kellő benzin és levegő.) ;]

    am pont neked szólt hogy amihez nem értesz nem biztos hogy komolyan bele kéne szólni.

    "vagy dícséred a bmw.t vagy egyszerűbb ha nem írsz ennyi."-->mi vagy Te krőzus? ;] (Baknkba, meg E-Kluba úgy se hallod sűrűn..)
    nem tudom részemről értelmes forúmozásnak tűnt amit Andris és jó magam csinált, és a többi BMW-s, csak Te szítod megint itt feleslegesen a tűzet, de előszőr helyesebben tanulj meg írni mint én ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák