Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom120514

    őstag

    válasz Subbeex #17328 üzenetére

    Szerintem látszik elég egyértelműen.

    Ma veszel 100-ért ami százat ér vagy befizetsz és ha minden a terv szerint megy, érni fog a százasod nem egész 94-et egy hónap múlva.

    Never go full retard.

  • #25583896

    törölt tag

    válasz Subbeex #17328 üzenetére

    Én is utánanéztem, eddig úgy tűnik tényleg működik, de ahogy nézem a csomagokat, túl szép hogy igaz legyen... Nyilván most még megy valahogy, hogy legyen sok pozitív tapasztalat, de a jelenlegi előfizetőket kifizethetik akár általuk vásárolt coinokból is (gyanítom hogy így van, lásd alább) és a bejelentett cég se sokat ér, ha bármikor felszámolhatják. Na meg aztán egy darabig a Bitconnect is működött, azóta pedig tudjuk hogy mi lett belőle.

    Amúgy találtam más gyanús dolgot is, persze ez még nem bizonyíték, de legalábbis érdekes: a cashout útmutatóban szereplő példa tranzakció valóban létezik és utána is néztem a forrásnak. Az volt a feltételezésem, hogy mivel mining cég, a coinoknak egy 12.5 BTC-s tranzakcióból kellene származni (tehát bányászott coinokból küldenek ki), de se az előző címen, se az azt megelőző néhány címen nem találtam ilyet. Lehet hogy máshogy is lehet bejuttatni coint a rendszerbe, de megnyugtatóbb lett volna, ha újonnan létrejött (azaz bányászott) bitcoinból származott volna a példa kiutalás is.

    Összefoglalva: én biztos nem kezdenék bele ilyesmibe és másnak se javaslom. Ha mégis bevállalod a kockázatot, érdemes a lehető legkevesebb pénzt beletenni. Aztán ha már megtérült az először befektetett összeg, utána lehet elgondolkozni a folytatáson (de még ez sem garancia arra hogy nem pont akkor húzzák le a rolót, miután befizettél a nagyobb csomagra).

Új hozzászólás Aktív témák