Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kos 7

    tag

    válasz Azie #590 üzenetére

    Szuper írás, annyit tennék hozzá, hogy picit sajnálom a topicban csak a Best Buy Budget ruhákról írnak, pedig szerintem minőségi kategóriághoz is kellenénk postok, amit Te is képviselsz.
    Az ilyen fast fashion boltokról meg nagyon erős véleményem van, és itt a topicban szinte csak onnan jönnek akciós értesítések, irományok, amit én nagyon sajnálok.
    Az inditex group és társai: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka.... pont az a kategória, hogy bemész, alapesetben 6-10k egy farmer, felpróbálod, ha szerencsés alkatod van akkor örülsz, megveszed, hazamész, és azt gondolod mekkora dealt csináltál. Holott k*rvára nem, jó esetben 1 évet bír, de leginkább annyit sem. Ha nem tucat Zara man alkatod van akkor rájössz, hogy amúgy iszonyat szarul vannak szabva a dolgaik (ami hát nem csoda), ha szereted az igényesebb dolgokat, pedig rájössz, hogy az a farmer nem ér többet 2k-nál.
    Volt, hogy Aréna Plázában a Bershka-ban ilyen szezon végi leárazás volt, nadrágok egy kupacban, ott vettem 3db egyenként 2k-ért és mivel strech anyagú, ezért áthidalta a rossz szabásból adód hibákat, örültem neki egy darabig, de mikor pár hónap után a fekete, az már nem olyan fekete, akkor jössz rá igazából, hogy igen, ez ennyit ér, de az igazán szomorú az, hogy ha valaki ezt akció nélkül veszi meg 8k-ért.
    És engem ez bosszant fel non stop, hogy bemegyek ezekbe a boltokba, de miért, mikor tudom, hogy bármelyik ruha a 4-éd éri az árának, de mikor bemész egy-két kategóriával feljebbi boltba, meg fáj hogy 4-szer annyiba kerül mint a fent említett boltokban. Pedig Azie-nak igaza, hosszabb távon sokkal jobbak ezek a dolgok.
    Igazából titkon remélem, hogy egyszer sikerül ennek a topicnak összegyűjtenie ezeket.

    // Sorry a hosszú írásért, jól esett kiírni magamból :D :DDD

Új hozzászólás Aktív témák