Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz prokxy #17650 üzenetére

    Ennek a játéknak már mindegy alig van játékos

    Valamelyik nap 11óra 34-kor Garand Operations módal nem tudtam játszani mert nem volt szerver
    Na jó volt egy német ahol tanyáztak 22-en, 64 fős módba

    Na de hogy pozitív is legyek :DDD

    Minap volt egy igazán jó köröm, kifogtam hogy nem törődnek a repülővel bár egy két AA próbálkozás volt de hamar csírájában lebombáztam amúgy is csak piszkálja a bombázókat a földi AA semmi hatásuk a repülős játékra

    Egy bomba kioldás fenne tudja mennyi megölt ellenség után ennyi pontot kaptam egyszerre

    Harmadik kör előtt így álltam

    Majd jött a harmadik kör de az hamar lement vesztettünk, pedig én mindent megtettem :) , ezt még hozzá kell adni, valamiért a végső elszámolásnál csak a harmadik kör eredményét dobta fel

    Tehát 98:4-el zártam a kört, talán ez volt az egyik legjobb eredményem amit elértem
    De ugye ehhez kellet hogy az ellenséges csapat ne zargasson a repülésben :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák