Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz Winne #12880 üzenetére

    Miért ? :F

    Majd akkor csináljanak zérótoleranciás bannolgatást, ha rendesen bizonyítani is tudják, hogy az adott felhasználó követte el a csalást.

    Jelen esetben, én, egy otthoni átlagfelhasználó, aki legálisan megvettem a játékot és játszottam vele mindenféle csalás/mod/hack nélkül (milyen meglepő),aztán áldozatául estem ennek az esetnek, mely nem biztos, hogy csak az Origin accountomat érinti, hanem más, fontosabb adatokat is.

    És igenis durvának és jogtalannak tartom az ennyire agresszív retorziót, mivel semmi konkrétummal nem tudják alátámasztani, hogy én voltam az, aki csalt (nem, nem én voltam). Nem hiszem, hogy annyival megkárosított volna bárkit az, aki jogtalanul használta a CDKEY/GUID-om, mint amennyivel a PB engem megkárosít.

    -----

    "...vagy próbálj meg kevesebbet mászkálni különféle oldalakon ..."

    Ezt pontosan nem értem, mivel ha volt is bármiféle behatolás itt volt a hálózaton, mivel itteni IP-ről rakták ki.

    ---

    "...Routerben nincs olyan ip/mac cím ami nem hozzátok tartozik? (statistics menüpontban van nálam) Esetleg onnan el tudsz talán indulni valamerre..."

    Hát hiába van/lenne meg a MAC címe, egyszerű állampolgárként mit tudnék vele kezdeni? :(

    Remélem azért még szorult valamennyi emberség a PB Stuff-ba és megértik a helyzetemet, megpróbáltam nekik leírni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák