Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz bbchris #4097 üzenetére

    Hát, ha vissza olvsanál, már nem 1x leírtuk (én bizti nem egyszer), hogy magyar szerverre menjen fel a halál. Oda lép fel az összes csíter, szétcsesznik a ''normálisabb'' magyar statokat.:((( Gondolom, ha a kódgenerátorral sikerül kikeverni egy olyan kódot, amit enged a rendszer, hogy fellépjen rankedre, ezt az időt azzal tölti ki, hogy a csalással másoknak bosszusságot okozzon. Én az alap BF-el sem játszom már, csak amikor a klánunk tagjaival fellépünk valami külföldi szerverre. CSAK a kiegészitésekkel nyomom, ha van rá lehetősségem. Ugyanis, oda sokkal kevesebb csíter lép fel. Meg is látszik a statomon! NEM is kicsit! Kb. március elejétől kezdve van a statomban egy kiugrás, és azóta is erőteljessen növekszik, az elötte lévő növekedéshez képest. A K/D ratiom is ( kill/dead) jelentőssen javult. Pl. pár hónappal ezelött még 0.95 volt, ami ugye annyit tesz, hogy sűrübben halok meg, mint amennyit én elteszek láb alól!:DDD Most ez az arány megfordult, de jelentőssen, mert most már 1.13 ez az érték, és ehez az kellett, hogy arányaiban relative sokkal több ellenfelet nyírjak ki, mint eddig. Persze, ez nem mindig jön össze, van, amikor nagyon nem jól jön ki, pl. 1:9 arány is volt, ami nagyon gáz.:B De, tegnap kétszer is első lehettem az SF-ben, Surge nevü pályán, úgy, hogy elsőnél egyszer haltam meg, mert a helit nekicsaptam egy fának. 20:1 lett a vége.;) pedig végig laggoltam, amíg heliztem (ennek ellenére, elvesztettük a fordulót, és a többit is).:B Nekem néha azért az a furcsa, hogy a snipa M95-t használva 3 lövéstől sem purcan ki valaki.:B Elvileg, max a második már halálos, ugye.:B Még jó. hogy a claymore-jaimat nem szeretik a csíterek sem! ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák