Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szg88

    őstag

    Üdv. Nem tudom lehet e itt hibával kapcsolatos kérdést feltenni, de megpróbálom hátha :)
    Februárban vásárolt Msi gtx 750 videókártyás problémám lenne. Pár hete egyszer eljátszotta, hogy gép indításkor nem akarta elindítani a monitort, beadni a képet. Akkor próbából átdugtam a kábelt az alaplapi videókártyára és azzal ment. Ezután visszatettem a 750-es kártyára és elindult vele a kép. De úgy tünt, hogy sem a monitor beállító program (Samsung monitor- magic tune premium, nem indul el hiába telepítettem újra) sem az nvidia experience nem akar működni (nem akar csatlakozni a szerverhez, nem frissít). Tegnap estig jó is volt, vagyis kép volt a kártyáról, ma reggel viszont megint nem jelenik meg a kép. Most is próbáltam átdugni, az alaplapi kártyáról megy, a 750-ről nem. De már abszolút nem megy, hiába csatlakoztattam oda vissza. Kérdés, hogy vajon egy Win ujratelepítés esetleg megoldja, vagy a kártya adta be a kulcsot. Égett szaga nincs, a venti is megy rajta. Köszi a válaszokat előre is.

Új hozzászólás Aktív témák